Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası 3.Gün Sonuçları

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 10 Ekim 2021 tarihindeki müsabaka sonuçları aşağıdaki gibidir. Yarışmanın üçüncü günü erkekler 68 - 78 kg larda bayanlar ise 44 kg da ve +68 kg da müsabakaya çıktı.
 Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası 3.Gün Sonuçları

Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 10 Ekim 2021 tarihindeki müsabaka sonuçları aşağıdaki gibidir. Yarışmanın üçüncü günü erkekler 68 – 78 kg larda bayanlar ise 44 kg da ve +68 kg da müsabakaya çıktı.

Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası bu yıl, Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan Taha Akgül Spor Salonu’nda yapıldı.

Erkekler 68 Kg’da kazananlar

1 – Cemil Tarık Altıngöz – Samsun Büyükşehir Bld SK
2 – Ömer Furkan Körpe – Ankara EGO SK
3 – Ozan Toytoğlu – Tekirdağ Flipper SK
4 – Yusuf Kılıç – Ankara Seven SK
5 – Ali Enes Kanar – Mersin Büyükşehir Bld SK
6 – Selim İskender – Kocaeli B.Şehir Bld Kağıt Spor
7 – Süleyman Eren Dokgöz – Ankara AFAD SK
8 – Cuma Davut Zırh – İstanbul Hakan Dövüş SK

Erkekler 78 Kg’da kazananlar

1 – Rahmet Baran Şimşek – Ankara Barış Özel SK
2 – Furkan Özen – Yozgat Sorgun Bld SK
3 – Emirhan Sarıaydın – Giresun Bld SK
4 – Aziz Mert Sağlam – Sakarya Atakan TKD SK
5 – Tuğra Ali Çakıcı – Zonguldak Gelik SK
6 – Orhan Ada Civaner – İzmir Gaziemir Bld SK
7 – Bahattin Batuhan Baş – Nevşehir Kapadokya Üniv SK
8 – Muhammed Emir Yavuz – Van Olimpiyat TKD SK

Bayanlar 44 Kg’da kazananlar

1 – Canan Gündüz – İstanbul Çağrı KızıL SK
2 – İrem Dinç – Çanakkale Anafartalar SK
3 – Nisanur Sarıtaç – İzmir Ferdi
4 – Ayşe Aşıcı – Konya SK
5 – Şeyma Elif Hacıoğlu – Tekirdağ Flipper SK
6 – Zehra Gürbüz – İzmir Kemalpaşa TKD SK
7 – Kader Bal – Diyarbakır Yeni Yetenekler SK
8 – Ebrar Köse – Ankara PTT SK

Bayanlar +68 Kg’da kazananlar

1 – Sude Yaren Uzunçavdar – İstanbul Beykoz Bld SK
2 – Zehra Begüm Kavukcuoğlu – Kastamonu Ferdi
3 – Aslı Yiğit – İzmir Menemen Bld SK
4 – Livanur Tiryakioğlu – Zonguldak Çaycuma Toga SK
5 – Gözde Ulusoy – Niğde Şimşek SK
6 – Fatma Arslan – Kayseri Melikgazi Bld SK
7 – Asya Açıkgöz – Mersin Atayurt TKD SK
8 – Sibel Güngör – Gaziantep Bld SK

Yorum Yap